Nejpoužívanější hashtagy na Valentýna 2020 #valentyn #valentine #valentines

11.02. 2020 | návody
Nejpoužívanější hashtagy na Valentýna 2020 valentyn valentine valentines.jpg
Nejpoužívanější hashtagy na Valentýna 2020 valentyn valentine valentines.jpg
Hashtagy s Valentýnskou tématikou a jejich nárůst sledujeme na sociálních sítích již od konce měsíce ledna. Připravili jsme pro vás seznam hashtagů, které byste před svátkem svatého Valentýna i na Valentýna 14.2.2020 měli používat. Pokud budou mít vaše příspěvky zajímavý obsah, tak díky těmto hashtagům jistě zaujmou i širší publikum a nezapadnou.

Poradíme vám, jaké hashtagy používat na Sv. Valentýna

Svátek zamilovaných - Sv. Valentýn je na sociálních sítích z pohledu využívání hashtagů nejvýznamnější únorovou událostí. Valentýnské šílenství se opakuje každý rok, takže na to buďte při plánovaní únorové komunikace připraveni.


Hahstag #valentyn

Je nejčastěji používaný hashtag v souvislosti s tématikou svátku svatého Valentýna. České sociální sítě budou tímto hashtagem okolo 14.2. přímo zaspamované. Z tohoto důvodu doporučujeme tento hashtag používat jen jako doplňující. Pokud byste pro váš příspěvek použili pouze tento hashtag, rychle se ztratí v záplavě ostatních. Pokud si však myslíte, že vizuál vašeho příspěvku bude natolik unikátní, že jej bude většina uživatelů obdivovat a lajkovat – klidně hashtag #valentyn použijte jako hlavní. 

 

Hashtagy #valentine #valentines #valentinesday #valentineday

Tyto hashtagy jsou mezinárodními deriváty našeho krásného českého hashtagu #valentyn
Na českých sociálních sítích se tyto hashtagy používají 3x až 4x méně než český #valentyn U těchto hashtagů platí na 100 %, že vaše posty zapadnou v záplavě zahraničních příspěvků a zbytečně s nimi budete plýtvat místem. 


Hashtag #valentýn

Je úplně stejný jako hashtag #valentyn  Jen tím, že někteří málo znalí uživatelé neví, že by diakritiku v hashtazích neměli používat, tak se s tímto paskvilem v únoru na sociálních sítích setkáte poměrně často. Vyhledávací roboti sociálních sítí berou hashtagy s diakritikou a bez jako 2 oddělené výrazy.
Hashtagy s diakritikou se většinou objevují na sociální síti Facebook a Twitter. 
 

Hashtag #svatekzamilovanych

Je z našeho pohledu krásný český hashtag, který přesně specifikuje, co chci obsahem svého příspěvku sdělit. Bohužel četnost jeho použití není nijak ohromující. Na druhou stranu s ním však oslovíte konkrétní cílovou skupinu a se zajímavým vizuálem s ním můžete zaválet. 

 

Hashtagy #zlasky #valentyn2020

Za nás opět krásné české hashtagy, které doporučujeme používat, pokud cílíte na české publikum. Neočekávejte velký počet lajků od robotů a fejkových účtů, ale spíše od reálných a pro vás potřebných uživatelů sociálních sítí. 
 
 

Hashtagy #kissforkraus #polibekroku #ValentynKraus

V Show Jana Krase se pokusili o tzv. Výzvu na sociálních sítích. Podobně jak to dělají americké televizní show, kde tyto výzvy fungují poměrně dobře a pořadu tak bez práce generují User Generated Content. Pokud jako uživatel vložíte na sociální sítě líbající příspěvky a k nim výše uvedené hashtagy, slibují, že vyberou ty zajímavější a nějak je odmění. Za nás je to hezký pokus a budeme držet palce, aby se experiment povedl.  

 

Hashtag #singlelife

Tento hashtag milují a hojně využívají všichni hejteři, singles a odpůrci svátku svatého Valentýna po celém světě. Na druhou stranu může být použití tohoto hashtagu vhodné pro vyhledání zajímavého protějšku. Užijete si s ním rozhodně více srandy než třeba s #tinder 

 

Pokud je pro vás období Valentýna zajímavé byznysově, neměli byste zapomenout využívat i tyto níže uvedené hashtagy:
#love
#laska
#darek
#tipnadarek
#srdce
#darky
#naramek

Photo by Dim 7 on Unsplash

o čem se mluví

Víte, že u nás můžete sledovat aktuálně nejpoužívanější
hashtagy dne od různých sociálních sítí?

Zajímá mě to

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání).

Souhlasím