Nejlepší hashtagy pro komunikaci televizního pořadu SuperStar 2020 na TV Nova - #SuperStar2020 a další

23.02. 2020 | Blog
Nejlepší hashtagy pro komunikaci televizního pořadu SuperStar 2020 na TV Nova - SuperStar2020 a další - 2.jpg
Nejlepší hashtagy pro komunikaci televizního pořadu SuperStar 2020 na TV Nova - SuperStar2020 a další - 2.jpg
Víme, co se skrývá za významem hashtagů #SuperStarcs a #SuperStar2020 Točí se kolem nich komunikace televizního pořadu SuperStar na TV Nova. Komunikace probíhá převážně na sociální síti Facebook. Daleko za ním je Instagram s Twitterem.

Nejlepší a nejfunkčnější hahstag je #SuperStar2020

Pokud vás zajímají noví nadějní zpěváci a máte na sociálních sítích co říct k soutěži SuperStar, měli byste určitě používat hashtag #superstar2020. Pomůže vám k většímu a přesnějšímu dosahu.

Příspěvek s největším dosahem s hashtagem #SuperStar2020 byl od porotkyně Moniky Bagárové @bagarovamonika
v těsném závěsu byl příspěvek od dalšího porotce Leoše Mareše @leosmares

Jaké hashtagy nemá smysl používat

Původně se na oficiálním instagramovém profilu soutěže SuperStar - @superstarcs objevil hashtag #superstarcs … jedná se českou variantu hashtagu. Nakonec se však uchytilo #superstar2020 což je sice zapamatovatelnější varianta, ale v budoucnu se bude plést s dalšími mezinárodními soutěžemi, nebo úplně jinak míněným obsahem. Na sociálních sítích se ještě setkáte z hashtagy #superstars nebo #superstar – nedoporučujeme je používat, protože odkazují na mezinárodní dění, nebo na zavádějící obsah. 

Je důležité také zmínit, že ve spojení SuperStar2020 najdete na sociálních sítích také tenisky Adidas, které mají stejný název. Podrobnější informace o soutěži s hashtagem #superstar2020 můžete sledovat na:


Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání).

Souhlasím